Onur grup hakkında Bilgi. Belge. Sunum.

onur grup alanında uzman ekibi ve güncel teknolojileriyle yangın söndürme. cihaz ve aparatlarıyla hizmetinizde!


Hakkımızda kurumsal gerçekler!

Onur grup yangın söndürme sistemleri güzide şehrimiz istanbulda bulunmaktadır. Bünyesinde sprink sitemleri, yangın merdiveni, yangın kapısı, yangın tüpü vs.. ürünlerin satışını yapmaktadır. Ayrıca alanında uzman personelimizle ihtiyacınız olan ürünleri en iyi şekilde montajını yapmak ve sizlere en iyi hizmeti vermek çabasındayız.

Onur grup, temin ettiği ve tüketiciye ulaştırdığı her ürürnün en kaliteli şekilde kullanıma sunulması ve alanında uzman ekibiyle montaj ve teslimat yapılmasına önem vermiştir ve vermeyede devam etmektedir.

Her kurumsal firma gibi, onur grupta kurumsal bir yapı içerisinde olmak ve kurumsal kimliğine yakışır hizmet vermeği kendisine ilke edinmiş, bu bağlamda hem personel, hemde ürün olarak sürekli kaliteye önem veren ve uygulayan bakış açısını diri tutmuştur.

Ve Özellikle

Yeterlilik Önemlidir


Güvenlik hayati önem taşıyan bir hizmet alanıdır. Bu alanda hizmet alacağınız firma veya firmalarda önem göstermeniz gereken ve bizdede mevcut olan yeterlilik belgeleri aşağıdaki gibidir.

  • TSE Hizmet Yeterlilik Belgesi
  • T.C Sanayi ve Tic. bak.Garanti Belgesi
  • TSE TSE'ye uygunluk belgesi
  • TSE İmalata yeterlilik belgesi

Bilmenizi İstedik !

Hakkımızda

Onur grup kimliğimizle 2009 yılında ümraniyede başlayan serüvenimiz, gün geçtikçe hem büyüyen ekibimiz hemde genişleyen portföyümüzle yeni yüzüne kavuşmuş ve kurumsal sürekliliğini sağlamak için hala devam etmektedir, işini her defasında ilk günün heyecanıyla yapan projesyonel ekibimizin işkolik ruhuna katkıda bulunmak için personelimizede en az işimiz kadar önem vererek müşteri memnuniyetine odağımızı sürekli kılıyoruz... Devamını Oku


BİZE ULAŞIN
0 216 508 20 21

Adres: Acı su Cad. şen Sk. No 16 Y.dudullu Ümraniye İSTANBUL

Fax: 0532 522 11 00