İstanbul Yangın Tüpü ve Yangın Güvenlik

İstanbul 'da Yangın Tüpü Almanın En Kolay Yolu


Bu yazımızda senin için yangın tüpü alırken dikkat etmen gereken özellikler ve İstanbul ümraniye yangın tüpü ve yangın güvenlik firması olan onur grup ile eksiklerini ne kadar kolay giderebileceğini paylaşacağım. Yangın tüpü alırken, hizmet aldığın firmanın merdiven altımı yoksa güvenilir bir firmamı olduğuna dikkat etmen senin için satış sonrası destek konusunda bir artı olacaktır. Onur grup yangın güvenlik olarak kurulduğumuz günden beri doğru ürün ve satış sonrası destek, teknik destek ve zamanlı bakımlara her zaman önem verdik ve bu olmazsa olmazlarımızdan biri oldu. 

Aman canım yangın tüpü olmasaada olur açılış yapmak için alıyorum diyenlerde var fakat bazı durumlar vardır ki insan hayatında tekrarı olmaz. Yani planlı bir yangın için yangın tüpü zaten o anda bulunmak zorundadır fakat plansız ve umulmadık zamanda çıkabilecek bir yangın hem can hemde mal güvenliğini ciddi bir riske atacaktır.

Size bir anımı anlatmak isterim; Bir kahvehane sahibi bizi yangın tüpünu doldurmamız ve bakım yapmamız için aradı ve o güzergaha giden ekibimizle diyaloğunu aynen yazıyorum.

Bu yangın tüpünü beş sene önce dükkan açılışı için almıştım ve aynen duruyordu, geçen gün kapının önünde bir araba alev aldı ve yangın tüpleriyle söndürdük ama benim yangın tüpümü kullanmaya fırsat kalmadı, bu hadiseden iki gün sonra ( yanındaki elleri yanmış adamı göstererek ) yanımızdaki lokantada yangın çıktı onların yangın tüpleri yeterli gelmeyince bizim yangın tüpüyle müdahale eden bu arkadaş tüpler bitince elleri yandı bir tane daha yangın tüpü olsaydı yangın tamamen sönmüş olacaktı vs..

Müşterimizin son cümlesi ise dikkate alınması gereken cinsten.

" Bu kez yangın tüpünü dükkan açılışı için değil, güvende olmak için alıyorum ." 

Bu farkındalık tüm milletimizde olmalıki can ve mal kayıpları azalsın ve mutsuz insanlarçoğalmasın. Şayet sende bu farkındalıkla satın almak veya bakım yaptırmak istiyorsan bizimle irtibata geç veya firmamızı ziyaret et, her şey ticaret değil, misafirlerimiz için her zaman demli bir çayımız ve sohbet edecek kadar bilgimiz mevcut. Bu farkındalık henüz sende oluşmamışsa, beklenmedik bir kaza sonucu kayıpların azalması için lütfen bu konuda farkındalık sahibi ol. Senin başına gelmeyebilir ama bir komşunun başına gelebilir, hatta senin başına gelmeyecek diye bir garantide yok. Onur grup olarak her zaman bu farkındalığı oluşturmak için çalışmaya devam edeceğiz.

 

Mutlu bir yaşam ve sağlıklı yaşam diliyorum.

İçeriği Paylaş